Asofis , kurulduğu 2002 yılından bu yana ofis mobilyaları ve oturma ekipmanları, kafeterya, restoran , otel mobilyaları , dış mekan oturma grupları gibi birçok alanda gerek parakende gerekse proje bazlı toptan satışlarını sürdürmektedir. Bünyesinde bulundurduğu ofis mobilyaları entegre üretim birimi ile hem standart büro mobilyaları hem de dekoratif mobilya  imalatı yapma kapasitesine sahiptir. mimari projelerde mobilya ile ilgili  tüm ürün gruplarının imalatında ve tasarımında rüştünü ispatlamış bir firmadır.

 

Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve mobilya sektöründe 20 yıla yakın geçmişe sahip olan Asofis; tasarım,  ürün kalitesi, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor. Asofis’in tecrübeli ekibi, deneyimlerini ve üretme ,yenilenme arzularını her geçen gün daha yüksek hedeflere  çıkarmak için durmaksızın çalışmaya devam ediyor.

workstation_emn-up_tesbih_sahne

Biz Kimiz

PostFinal-Halley

Bulunduğu bölgede ve çevresinde başarılı işlere imza atmaya devam eden Asofis;  marka değerini her geçen gün yükseltmektedir. İlham veren mekanlar tasarlamanın;  gelişmeleri takip eden araştırmacı bir ekiple gerçekleştirilebileceğine inanan Asofis; bu bilinçle sürekli kendini yenileyen ve gelişen dinamik bir marka olmayı sürdürüyor.